Fundacja Centrum Rozwoju Kultury i Edukacji

Fundacja Centrum Rozwoju Kultury i Edukacji


Tego nikt się nie spodziewał. Budowa II linii metra odkryła skrywany latami sekret. Zwalcz Nudę zaprasza na niepowtarzalną grę miejską, stworzoną dla prawdziwych poszukiwaczy skarbów. Rozpoczyna się przygoda!

 

GRA MIEJSKA

JAK METRO ZMIENIA WARSZAWE NA WOLI

POSZUKIWACZE ZAGINIONEGO SKARBU

Start: 9 listopada 2014, godz. 12:00

Miejsce: Urząd Dzielnicy Wola

Dla kogo: gra toczy się dwutorowo - dla rodzin i dla drużyn złożonych tylko dorosłych

 

Podczas budowy II linii metra jeden z robotników odnalazł tajemniczy notatnik. Niestety, zawarta w nim treść nie była dla niego jasna. Chcąc dowiedzieć się, co dokładnie w nim zapisano, postanowił poszukać pomocy w Internecie. Użytkownikom forum udało się wydatować go na lata około 40-50. XX wieku. Zawartość tajemniczego przedmiotu przyciągnęła uwagę wielu ludzi. Szybko doszli do tego, iż zawiera on wskazówki prowadzące do skarbu. Pasjonatom udało się poskładać całość w mapę, na którą naniesiono nieznany szyfr oraz wskazówki, które mają pomóc w jego złamaniu, a przede wszystkim - znalezieniu tajemniczego skarbu! Możliwość łatwego i szybkiego wzbogacenia się przyciągnęła wielu amatorów: nie każdy jednak ma dobre intencje!

 

Bądźcie jak Indiana Jones! Podążajcie za tropem łamigłówek. Podczas poszukiwań z pewnością napotkacie poszukiwaczy, którzy z różnych powodów porzucili swe nadzieje na powodzenie. To oni podzielą się z wami informacjami, które sami zdobyli, pod warunkiem, że i Wy pomożecie im wybrnąć z kłopotów!

 

Tylko dzięki tej przygodzie wykonacie ciekawe zadania, poznacie niesamowite fakty, a co najważniejsze - zdobędziecie wszystkie niezbędne wskazówki do złamania numeryczno-literycznego kodu, który jest podstawą do znalezienia skarbu: cennych monet. Zapraszamy do świetnej zabawy!

Zapisz się na grę: www.zapisynagre.pl

 

Projekt realizuje ZwalczNude.pl na zlecenie Urzędu Dzielnicy WOLA m.st. Warszawy

 

Więcej na stronie gry:

http://www.zwalcznude.pl/gra-miejska-poszukiwacze-zaginionych-monet-09112014

 

Poszukiwacze zaginionego skarbu