Fundacja Centrum Rozwoju Kultury i Edukacji

Fundacja Centrum Rozwoju Kultury i Edukacji

 

Konkurs Rodzina XL realizowany jest w 10 miastach Polski. Uczestnikami są rodziny, w których dziecko i co najmniej jedno z rodziców ma nadwagę lub otyłość. Celem konkursu jest odchudzić wszystkich członków rodziny oraz wyrobić w nich dobre nawyki żywieniowe poprzez wsparcie specjalistów z ich miast, których jednoczymy w tym projekcie. Ta rodzina, która przez okres 3 miesięcy osiągnie najlepszy efekt – wygrywa cenne nagrody oraz - zdrowie!

 

 ZwalczNude.pl zaprasza do udziału w wyjątkowym projekcie,

organizowanym przez poradnię dietetyczną MediLife Polska.

RODZINA XL

Poradnia Dietetyczna MediLife Polska, której ambasadorem jest Zygmunt Chajzer, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskim projekcie, kierowanym do rodzin walczących z nadwagą lub otyłością – Rodzina XL.

Celem projektu jest zmniejszenie stopnia otyłości i zmiana zachowań żywieniowych wśród rodzin uczestniczących w konkursie.

Konkurs rozpoczyna się castingiem 13 grudnia 2014 r., a jego koniec planowany jest na 15 kwietnia 2015 roku.

Odbywać się on będzie w 10 miastach Polski (Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa, Białystok, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Olsztyn, Lublin). Z każdego miasta wybrane zostaną 3 rodziny, które powalczą o zdrową i szczupłą sylwetkę oraz cenne nagrody, m.in. wyjazd do jednego z hoteli SPA w Polsce. Łącznie w konkursie będzie brało udział 90 uczestników i minimum 30 ekspertów z dziedziny zdrowia (dietetyka, kosmetologia, sport).

W każdym mieście rodziny otrzymają swojego opiekuna (dietetyka/lekarza) z wybranych poradni dietetycznych. Opiekun projektu odpowiedzialny będzie za dietę oraz monitorowanie wyników pacjentów. W projekcie bierze również udział 10 specjalistów z dziedziny kosmetologii, którzy poprzez odpowiednie zabiegi dbać będą o kondycję skóry uczestników. Równolegle z dietą uczestnicy będą mieli do swojej dyspozycji ośrodki sportowe, które przez czas trwania konkursu udostępnią swoje obiekty. Nie ma idealnej diety – każdy wymaga indywidualnego podejścia!

Informacje o castingu, zasadach konkursu oraz liście partnerów dostępne są na fanpage’u Rodzina XL (https://www.facebook.com/pages/Rodzina-XL/) oraz na stronie organizatora www.medilife.com.pl.

dieta, ćwiczenia, masaże, wsparcie oraz zrozumienie przyczyn swojego postępowania i nauka panowania nad nimi dają efekty w postaci zdrowej sylwetki. Ograniczenie jedzenia i zwiększenie aktywności fizycznej – to cały sukces!

 

ROZPOCZYNAMY PRZYGODĘ Z ODCHUDZANIEM!

 

 

Kontakt: Anna Kucińska

Główny organizator projektu

Tel: 607-797-344

 

Katarzyna Pryzmont

Project manager

Tel: 885-056-464